فروشگاه بهار در پیوندها ثبت شد !

كد خبر  :  3862 تاريخ خبر  : 1394/11/21 - 02:06:12
فروشگاه بهار در پیوندها ثبت شد ! با توجه به زحمات مدیران و فروشگاه اینترنتی بهار بر آن شدیم تا فروشگاه بهار را در سامانه پیوندهای مفید صفحه ی فیلترینگ ثبت کنیم

 

با توجه به زحمات مدیران و فروشگاه اینترنتی بهار بر آن شدیم تا فروشگاه بهار را در سامانه پیوندهای مفید  صفحه ی فیلترینگ ثبت کنیم که این مورد مورد پذیرش دبیرخانه ی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و صفحه ی فیلترینگ قرار گرفت و فروشگاه بهار به عنوان پیوند مفید  در قسمت کار و سرمایه ایرانی و فروشگاه اینترنتی این سایت قرار گرفت در ادامه اطلاعاتی در مورد خط مشی پیوندهای مفید صفحه ی فیلترینگ  به شما کاربر گرامی ارائه خواهیم کرد .

 

دبیرخانه ی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، بمنظور بهینه سازی صفحه  ی فیلترینگ و معرفی پایگاه های اینترنتی مفید، اقدام به راه اندازی سایت پیوندها نموده است و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصصان حوزه های فرهنگ، رسانه و اطلاع رسانی تارنماهای اینترنتی را در موضوعات مختلف دسته بندی نموده و با استفاده از روش های بررسی و ارزیابی محتوایی، براساس معیار های مشروحه ذیل، پایگاه های برتر را انتخاب و با رده بندی مشخص در فهرست طبقه بندی شده ی سایت پیوندها درج می نماید.

بررسی اولیه سایتها شامل تطبیق محتوای پایگاه با قانون جرایم رایانه ای بوده و در صورت احراز عدم وجود محتوای مجرمانه پایگاه مزبور در رده بندی تعریف شده وارد خواهد شد. سپس تارنماهای ثبت شده در هر یک از مقوله های تعریف شده (فرهنگی و مذهبی، خبری، خانواده، سرگرمی و علمی، خدمات اینترنتی، شبکه اجتماعی و عمومی) دسته بندی گردیده و پایگاه های برتر هر مقوله بر اساس کاربرگ های داوری مشتمل بر معیارهای عمومی ارزیابی تارنما، برگزیده و معرفی خواهند شد. این روند به عنوان رویه ای ثابت برای دوره های زمانی مشخص –حداقل ماهانه- ادامه خواهد یافت.

معیارهای عمومی ارزیابی تارنما:

۱- صحت مطالب
۲ – اعتبار مطالب
۳ – دامنه پوشش موضوعی مطالب
۴ – به روز بودن (تازگی)
۵ – تعاملی بودن (دوسویگی)
۶ – دسترسی پذیری
۷ – خدمات
۸ – کاربر پسندی
۹ – مدیریت مخاطب
۱۰ – جامعیت و تراکم فرامحلی
۱۱ – تطابق با راهبردهای محتوایی فرهنگی ۱۴ گانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پس از تکمیل روند بررسی و رده بندی،‌ تارنماهای رده بندی شده در جایگاه های خود در پایگاه پیوندها به نمایش در خواهند آمد.

 

 

تگ های فروشگاه بهار در پیوندها ثبت شد !

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي

<a href="http://parstools.com/">

فید خوان rss reader

<a href="http://parstools.com/">

فید خوان rss reader