ماگ سه تایی با طرح کیبورد - کد کالا : 0303

ماگ سه تایی با طرح کیبورد

ماگ سه تایی با طرح کیبورد قسمت بیرونی سیاه و سفید را با فضای داخلی سفید هر فنجان دارای 8 اونس حجم استاندارد مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد قيمت :29,000 تومان مقایسه محصولات
ماگ سه تایی با طرح کیبورد ماگ سه تایی با طرح کیبورد ماگ سه تایی با طرح کیبورد ماگ سه تایی با طرح کیبورد ماگ سه تایی با طرح کیبورد ماگ سه تایی با طرح کیبورد ماگ سه تایی با طرح کیبورد

ماگ سه تایی با طرح کیبورد، در اوج مشغله و خستگی کار، دست شما را می گیرد و به استراحتی با طعم قهوه یا چای دعوت کرده و از خستگی نجات می دهد!
 
اما چطور؟!
 
 
همه ما با کامپیوترها آشنایی داریم. هنگامی که کامپیوتر شما ساعت ها مداوم کار می کند، یا پردازش سنگینی انجام می دهد، یا هم زمان چندین برنامه را اجرا می کند، حتماً برایتان پیش آمده که ناگهان رنگ از رخسار خسته رایانه شما بپرد و برنامه ها درست کار نکنند و صدای فن برای خنک کردن دستگاه بلند شود... از این بن بست فقط به کمک سه کلید طلایی و نجات بخش CTRL - ALT - DEL می توان رها شد و آن را به وضع عادی برگرداند!
 
 
ما انسان ها چطور؟! ما هم همینطور هستیم: ساعت ها پای رایانه و کار خود می نشینیم و سخت کار می کنیم، اما بعد از مدتی آن تازگی و نشاط و بازده اولیه را لابلای کارهای متعددی که در دست داریم گم می کنیم! کلافه می شویم، خسته می شویم، و از درون آرزو می کنیم که کاش کسی پیدا شود تا ما را از این مخمصه نجات دهد!
 
 
خرید ماگ سه تایی با طرح کیبورد
 
حالا راه حل چیست؟ سه کلید طلایی و نجات بخش در کامپیوتر، بصورت سه ماگ جادویی روی میز شما ظاهر می شوند و با دعوت شما به یک استراحت کوتاه و لذت بخش برای صرف چای یا قهوه، همان نشاط اولیه را برای شما و جمع دوستان یا همکارانتان به ارمغان می آورد! این محصول، با طراحی ویژه ای که با الهام از کارایی این سه کلید کاربردی در کامپیوتر ساخته شده، تلاش می کند علاوه بر حس عجیبی که حاصل تلاقی دنیای مجازی و واقعیست، مثل همیشه در اوج خستگی به شما یادآوری کند که با یک زنگ تفریح شاد و مفرح، می توانید از نوشیدنی مورد علاقه خود لذت ببرید و در این فنجان های غول پیکر سیاه و سفید زندگی دوباره ای را جست و جو کنید!
 
 
مجموعه ای از سه فنجان 
 
قسمت بیرونی سیاه و سفید را با فضای داخلی سفید 
 
پلاستیکی محکم، ایمن ماشین ظرفشویی 
 
مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد 
 
مجموعه 10.5 اینچ طول، 4 اینچ عرض، و 2 4/3 اینچ قد بلند است 
 
هر فنجان دارای 8 اونس حجم استاندارد
 
 
خرید ماگ سه تایی با طرح کیبورد
 
هنر طراحی این محصول همه دوستان شما را به وجد خواهد آورد، چرا که این طراحی خاص قصد دارد مرز میان دنیای مجازی و واقعی شما را بردارد! ... این باور نکردنیست!
 
در میانه یک جلسه کاری رسمی، با ورود این سه لیوان که کاملاً سبک منحصر به فرد و جدیدی دارند، میهمان هایتان را شگفت زده کنید و به جلسه تان طراوت دوباره ای ببخشید!
 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي